header_image
Rozšírené vyhľadávanie

0 € do 5.600.000 €

We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Rozšírené vyhľadávanie

0 € do 5.600.000 €

we found 0 results
Your search results

O nás

ABBY Reality vznikla na podnet neustále vyvýjajúceho sa trhu a nízkej kvality služieb v oblasti obchodu s nehnuteľnostami. Našim cieľom je nájsť domov rodinám, pomôcť s výberom komerčných priestorov či ponúknuť príležitosť obchodníkom výhodne kúpiť pozemky vo výborných lokalitách.

Našou snahou je ABBY naši zákazníci boli spokojný a preto sú naši zamestnanci zaviazaný a školený priniesť Vám:

Profesionálny prístup

Predstava stretnúť osobu, ktorá rozumie svojej práci, vie čo sa sluší a patrí, je vždy pripravená odpovedať na vaše otázky a chodí včas je v dnešnej dobe vzácna. Či už sa jedná o prenájom za sto eur alebo obchod za stovky tisíc, pre ABBY Reality je profesionálny prístup základ.

Úprimné a priame jednanie

Nepríjemnosti spojené so zatajenými skutočnosťami a špinavou hrou často poznačia človeka na celý život. Preto sme sa rozhodli, nielen Vám povedať o tom čo vás čaká, ale aj pomôcť nájsť riešenie tak ABBY sa kúpa či predaj stali dobrou skúsenosťou. Väčšina ľudí sa s predajom alebo kúpou nehnuteľnosti stretne len raz za život, preto je dobré mať pri sebe niekoho kto Vás vie podržať.

Úplná informovanosť zákazníka

Určite sa Vám už stalo že ste podpísali papier a na ceste domov ste rozmýšľali čo tam bolo napísane. ABBY ste predišli nepríjemným prekvapeniam budeme Vás informovať počas celej doby procesu, vysvetlíme Vám postup a dopredu Vám povieme aké kroky Vás čakajú k úspešnému uzavretiu obchodu.

Efektívne hľadanie tej najlepšej cesty

Po ťažkom dni strávenom prácou, by si každý človek mal dopriať čas oddychu. Namiesto večerného hľadania na internete a zhromažďovania často zavádzajúcich, nepravdivých a zbytočných informácií, obráťte sa radšej na skúsených a vyškolených ľudí, ktorý Vám hľadanie uľahčia, poradia z výberom nehnuteľnosti, úveru či právnych náležitostí.