header_image
Rozšírené vyhľadávanie

0 € do 5.600.000 €

We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Rozšírené vyhľadávanie

0 € do 5.600.000 €

we found 0 results
Your search results

Financovanie

Hľadáte pomoc alebo potrebujete poradiť s financovaním nehnuteľnosti? Ste na správnom mieste. Pre zjednodušenie a šetrenie Vášho cenného času si vyberte z týchto možností.

Nemám nehnuteľnosť a chcem sa informovať

Nájsť správnu nehnuteľnosť nie je jednoché. Aby ste predišli zdĺhavému procesu hľadania Vášho vysnívaného domova a neúspechu pri jeho financovaní, je potrebné zistiť aké sú vaše možnosti. Rozumným prvým krokom je zistiť predpokladanú maximálnu výšku úveru akú ste schopný získať.

Pre zistenie možnej výšky úveru máte nasledovné možnosti

  • Napíšte nám na info@abby.sk alebo nás navštívte osobne na Lichnerovej 16 v Senci, na prvom poschodí
  • Zavolajte nášmu finančnému poradcovi a dohodnite si stretnutie +421 904 *** ***

Našiel som nehnuteľnosť na vašej stránke a chcem poradiť s financovaním

Ak ste našli nehnuteľnosť na našej stránke, prvým krokom je zistiť či nehnuteľnosť nie je rezervovaná a dohodnúť si obhliadku.

Obhliadku je možné dohodnúť telefonicky (pod každou nehnuteľnosťou nájdete telefónny kontakt na makléra, ktorý nehnuteľnosť ponúka) alebo emailom na info@abby.sk

Druhý krok je nehnuteľnosť rezervovať, podľa podmienok predávajúceho.

S rezervačnou zmluvou môžete v pokoji začať s hľadaním ideálnej možnosti financovania. V tomto kroku je rozumné využiť služby človeka, ktorý má v tejto oblasti množstvo skúseností a poradí Vám s výberom správnej alternatívy, ako predísť komplikáciam, ušetriť čas a peniaze. Ak ste sa rozhodli využiť túto ponuku napíšte nám na info@abby.sk alebo nás navštívte osobne na Lichnerovej 16 v Senci, na prvom poschodí.

  • Zavolajte nášmu finančnému poradcovi a dohodnite si stretnutie +421 904 *** ***

Našiel som si nehnuteľnosť sám a chcem pomôcť s vybavením úveru

Nájsť tú správnu nehnuteľnosť je vždy iba polovica cesty k cielu. Naše služby sú tu pre Vás. Napíšte nám na info@abby.sk alebo nás navštívte v Senci na Linechnerovej 16 na I. poschodí.